Driada.eu

Drewno z duszą

Płatności i dostawa

 

Płatności 

1. Składając zamówienie Klient zobowiązuje się do wpłaty należności za zamawiane produkty oraz dostawę w terminie 7 dni od daty otrzymania faktury pro-forma. W przypadku braku wpłaty w podanym terminie, zamówienie zostaje anulowane.

2. Wpłaty należy dokonać na konto firmowe wskazane na fakturze pro-forma lub gotówką w siedzibie Firmy.

3. Istnieje możliwość podzielenia należności na dwie równe części – jedną w formie zadatku, płatną w terminie 7 dni od daty otrzymania faktury pro-forma oraz drugą, płatną po otrzymaniu informacji o gotowości towaru do odbioru lub wysyłki. O chęci rozłożenia płatności na dwie raty należy poinformować Sprzedawcę w momencie składania zamówienia.

4. Termin realizacji określony w ofercie liczony jest od daty zaksięgowania należności lub zadatku na rachunku bankowym Sprzedawcy i jest to przewidywany termin przekazania zamówienia do odbioru lub wysyłki. W przypadku niedotrzymania terminu płatności, ustalony termin zostaje unieważniony, zatem jeżeli Klient ponowi chęć zawarcia umowy, wszystkie elementy oferty, w tym ceny i czas realizacji, podlegają ponownemu ustaleniu.

5. Warunkiem wydania lub wysyłki towaru jest uregulowanie całości kwoty za towar oraz przesyłkę.

6. Po dokonaniu wpłaty wystawiany jest paragon fiskalny lub na życzenie faktura VAT. O chęci otrzymania fakruty VAT Klient zobowiazany jest powiadomić Sprzedawcę przed dokonaniem wpłaty.

Dostawa Towarów

1. Dostarczenie Towaru następuje na koszt Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej lub transportowej.

2. Mniejsze przedmioty wysyłane są paczkami kurierskimi (DPD, GLS, DHL lub InPost). W przypadku przesyłek przekraczających dopuszczalne wymiary standardowej przesyłki, dostawy realizawane są za pośrednictwem filmy spedycyjnej (Ambro Express) lub firm transportowych. Jeżeli zamówienie zawiera przedmioty różniące się znacznie gabarytem, mogą one być dostarczone przez różnych przewoźników.

3. Przy wycenie wybierana jest najkorzystniejsza dla Klienta forma transportu z uwzględnieniem wymiarów, wagi i ilości zamawianych produktów. Cena transportu nie obejmuje wniesienia i montażu (chyba, że oferta stanowi inaczej).

4. Istnieje możliwość bezpłatnego odbioru Towaru przez Klienta w siedzibie firmy w Józefowie k/Otwocka wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru.

Szczegółowe informacje na temat warunków dostawy oraz płatności znajdują się w REGULAMINIE.

 

Driada.eu