Driada.eu

Drewno z duszą

KILKA SŁÓW O NAS

Drzewa skrywają liczne tajemnice. Tajemnice zaś mają swoich strażników – leśne Driady. Driady to nimfy drzew. Nimfy jako takie to w greckich i rzymskich mitach pomniejsze boginie reprezentujące siły natury. Ich słowiańskim odpowiednikiem są Rusałki. Słowo Driada wywodzi się od greckiej nazwy dębu, jednakże wierzono, że każde drzewo, bez względu na gatunek, posiada swoją duszę.

W naszej pracowni z ogromnym szacunkiem i pasją podchodzimy do drewna, co pozwala nam wydobyć z niego ponadczasowe piękno. Nasze zamiłowanie do kreatywnych i nieszablonowych rozwiązań daje nam możliwość wyjścia naprzeciw nawet najbardziej wymagającym projektom. Nasze doświadczenie i wiedza z zakresu obróbki drewna w połączeniu z nowoczesnymi narzędziami i technologiami pozwalają nam wykonywać niestandardowe realizacje, które zachwycają pięknem drewna i nadają wnętrzom niepowtarzalny charakter.

Wszystkie wyroby wykonujemy z naturalnych materiałów, według autorskich projektów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz produkt był skrojony dokładnie na miarę Twoich potrzeb. Na przekór masowo produkowanym wyrobom drewnianym, stawiamy na jakość i precyzję wykonania, aby zapewnić piękny wygląd i funkcjonalność naszych wyrobów na długie lata.

Driada.eu